Sample image

باشگاه ابریشمی

سامانه جامع مدیریت آموزشی


لطفا نقش خود را در باشگاه ابریشمی انتخاب کنید.

ورود


رمز عبور خود را فراموش کرده ام

کاربر جدید


به عنوان فراگیر

به عنوان معلم

ثبت نام به عنوان معلم

ثبت نام به عنوان فراگیر

فراموشی رمز عبور

لطفا نام کاربری خود را وارد کنید، تا یک ایمیل برای بازیابی رمزعبورتان فرستاده شود

رمز عبور جدید

لطفا رمزعبور خود را وارد کنید

قوانین و مقررات باشگاه

از اینکه سامانه باشگاه ابریشمی را برای یادگیری انتخاب کرده اید، بسیار سپاسگزاریم.

در ادامه بجهت تضمین امنیت سامانه و تسهیل استفاده کاربر از آن قوانینی آماده است که اطلاع از آنها و همچنین رعایت آنها الزامی است. در صورت عدم توجه به این قوانین توسط کاربر، مدیریت سامانه می تواند هرگونه اطلاعاتی که لازم است از کاربر حذف نماید.

اهداف: بهره گیری از جدیدترین متدها برای آموزش تا فراگیران را ترغیب به یادگیری و تقویت زبان نماییم.

 

قوانین عمومی: این سایت در ایران اداره میشود و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. با توجه به اهداف سامانه باشگاه ابریشمی هرگونه فعالیت سیاسی، مذهبی و موضوع مغایر با سامانه و قوانین کشور ممنوع است و حتی ممکن است پیگرد قانونی داشته باشد.

 

۱. کاربران باید در نظر داشته باشند که باشگاه ابریشمی هرگز مسئولیتی در قبال مقالات یا پست های آنها به عهده نمی گیرد و لزوما باشگاه همه آنها را تایید نمی کند.

 

 

۲. ارسال موضوعی که دیگران را آزار می دهد، کلمات توهین آمیز و همچنین به اشتراک گذاری پست ها یا مقالاتی که نتایج غیر منطقی داشته باشد هرگز قابل توجیه نیست.

 

۳. هر کاربر سامانه باشگاه ابریشمی فقط یک اکانت دارد و ساختن بیش از یک اکانت، غیر قانونی بوده و کاربر مسدود می شود.

 

۴. در پنل کاربر، قوانین مربوط به کسب امتیاز، جوایز، مدال ها و افتخارات آموزشی به تفصیل شرح داده شده است.

  

۵. برای اعلام پیشنهادات، انتقادات، شکایت و خرابی سامانه می توانید با مدیریت سامانه تماس بگیرید.

 

۶. از معلمان انگلیسی عزیز انتظار می رود که به فراگیران سطح مبتدی پاسخی مناسب دهند تا انگیزه آنها در یادگیری دوچندان شود.

 

۷. امکان ارسال سوال فقط یکبار امکان پذیر است و سوالات متداول حذف می گیردد.

 

۸. لطفا از نوشتن نامه، مشاوره، انتقاد بی جا، دادن آدرس ایمیل و شماره تلفن خودداری کنید.

  

۹. هرگونه تبلیغات در باشگاه ابریشمی بدون داشتن مجوز غیرقانونی می باشد.

 

۱۰. مسئولیت هرگونه اقدام غیر منطقی به عهده کاربر است و موسسه راه ابریشم مسئولیتی را به عهده نمی گیرد. در صورت نیاز، حساب کاربر مسدود شده و حتی امکان پیگیری قانونی وجود دارد.

 

۱۱. درصورت توهین به فراگیر، معلم و یا نماینده، اطلاعات کاربر بررسی شده و ارتباطش با باشگاه قطع می گردد.

 

۱۲. نمایندگان می بایست توجه داشته باشند که تغییر نام کاربری توسط مدیریت سامانه انجام میگیرد. اگر فراگیر یا معلم شما عضو یک موسسه دیگر شده باشد، میبایست به اطلاع مدیریت سامانه برسد. بنابراین با معلم یا فراگیر مورد نظر تماس گرفته و مکان فعلی و مکان جدید آنها را برای مدیریت سامانه ارسال کنید.

 

۱۳. لطفا از به اشتراک گذاشتن پرونده ها، تصاویر و موضوعات مغایر با قواعد و قوانین اسلامی ما خودداری کنید. همچین نوشتن درباره هرگونه مسائل سیاسی باعث میشود که شما از سامانه حذف گردید.

 

۱۴.تمام اطلاعات شخصی کاربر به صورت محرمانه در سامانه نگهداری میشود.

 

۱۵. برای استفاده و کپی محتوای سامانه، کاربران نیاز به کسب اجازه قبلی از موسسه دارند. در غیر اینصورت هرگونه کپی برداری و نشر محتوای باشگاه ابریشمی، غیر مجاز بوده و طبق قانون با مسببین آن رفتار خواهد شد.

 

ثبت نام معلم جدید

دسترسی سریع

اخبار آخرین

آخرین عکسهای گالری

نمایندگی های موسسه ما از فعالیتهای خود عکس گرفته و برای ما می فرستند. شما می توانید آخرین عکسهای گالری را در اینجا مشاهده نمایید

smaple image

گالری باشگاه ابریشمی

نمایندگی های ما در حال حاضر عکسی را آپلود نکرده اند، در اولین زمان ممکن که عکس فعالیهای نمایندگی ها آپلود شد ما آن را برای شما محیا و نمایش می دهیم


آخرین کلاس های آنلاین تشکیل شده

کلاس آنلاین باشگاه ابریشمی

تعداد زیادی کلاس آنلاین در باشگاه راه ابریشم تشکیل شده است. اما متاستفانه تاکنون اطلاعات شما در کلاس آنلاین ای ثبت نشده است. ما در آینده نزدیک هر کلاس آنلاین ای را که نام شما در آن ثبت شده است در این قسمت نمایش می دهیم

باشگاه راه ابریشم کلاس آنلاین آنلاین مختلفی دارد. شما می توانید آخرین کلاس آنلاینی را که شما در آن شرکت داده شده اید را مشاهده کرده و درصروت نیاز وارد کلاس آنلاین شوید